Заработок в интернете

Объявление

Приветствую всех на своем форуме. Регистрируйтесь, общайтесь, обменивайтесь опытом. Новость для гостей. ТЕПЕРЬ ВЫ МОЖЕТЕ ПРАКТИЧЕСКИ ВО ВСЕХ РАЗДЕЛАХ ФОРУМА ОСТАВЛЯТЬ СООБЩЕНИЯ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ. ПОНРАВИЛСЯ ФОРУМ?- КЛИКНИ по любой строчке рекламы в самом верху или самом низу. СПАСИБО,

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Заработок в интернете » Новичку интернет заработка » Банковские новости


Банковские новости

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я передподователь фінансового коледжу уважно стежу за банківським і фінансовим сектором економіки. У порталі новин - https://bank.co.ua/ можна ознайомитися з останніми новинами у сфері банківського та фінансового регулювання. Наприклад, з останніх новин я дізнався, що в Україні Фонд гарантування продає активи банків-банкрутів. Фонд гарантування продає активи 12 банкам, які потерпіли банкрута. Йдеться про загальну суму 2,9 мільярда гривень. А ПриватБанк оголосив про запуск нової акції для своїх клієнтів, що дає змогу отримувати кешбек за купівлю одягу, взуття та дитячих товарів. Ці та інші новини читайте тут!!!

0

2

Неймовірно, що ми тут можемо поспілкуватися з приводу новин, це неаби як круто та важливо на сьогодняшній день, бо без новин ми вже не можемо уявити свій день. Та і загалом, зараз новини для кожного з нас стали не від'ємною частино життя, саме тому треба використовувати якісний новинний портал, щоб завжди бути в курсі подій. Мені до прикладу допомагає знайти об'єктивну та ретельно обгрунтовану інформацію саме Glavcom, котрий створений для того, щоб читачі мали змогу отримувати актуальні та перевірені новини. Завдяки йому, я можу спокійно отримувати новини Велико Британії https://glavcom.ua/tags/velika-britanija.html , а також іших закордонних країн. Також окрім новин Велико Британії, мене дуже тішить той факт, що він є найкращим новинним порталом нашої країни, котрий завжди надає всі новини та події. Їх журналісти пильно стежать за подіями, надаючи нам можливість бути в курсі найсвіжіших новин.

0


Вы здесь » Заработок в интернете » Новичку интернет заработка » Банковские новости